Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

Last minute z Katowic - Oferty All Inclusive

5 wyniki w bazie.

Znajdź Idealne Hotele Last Minute Wśród naszych ofert.Miejsca docelowe: Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Turcja, Egipt, Portugalia, Dominikana, Kuba, Chorwacja, Malediwy. Zapytaj o ofertę naszych agentów, którzy wybiorą coś specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy również na stronę gdzie na bierząco wrzucane są najlepsze oferty typu Last: Codziennie LAST MINUTE. Wyślij nam zapytanie w formularzu NAPISZ DO NAS, a przygotujemy kilka najlepszych ofert, które spełniają Twoje oczekiwania.

Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu. Jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze apartamentu lub hotelu w Livigno, Val di Sole czy Alleghe. Będziemy pośredniczyć w procesie aplikacji wizowej do Indii, Rosji, Chin czy USA. Zorganizujemy wyjazd integracyjny, spotkanie biznesowe czy konferencje dla Państwa pracowników oraz całej firmy.

730099076
biuro@btzkatowice.pl

Dlaczego warto nam zaufać?

    Nasza praca to nie czekanie na weekend, bo każdy dzień pozwala nam samym zanurzyć się w świecie marzeń o kolejnych podróżach. Codziennie wyszukujemy dla Państwa atrakcyjne oferty last minute i robimy wszystko, by zaoferować Państwu jak najlepsze ceny wyjazdów narciarskich, wycieczek ze zwiedzaniem czy pośrednictwa wizowego. Postaramy się dostosować system naszej pracy do Państwa oczekiwań. PRZEKONAJ SIĘ SAM

Oferty: