Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

FAQ

Wybierz temat z listy poniżej:

Nasze standardowe godziny pracy znajdują się w zakładce oddziały. W pilnych sprawach lub po wcześniejszym ustaleniu spotkania, istnieje możliwosć wydłużenia czasu pracy biura.

PŁATNOŚCI

W biurze stacjonarnym można zapłacić jedynie gotówką. Zachęcamy do płatności przelewem. Przelewu należy dokonać do 3 dni od daty podpisania umowy. W celu potwierdzenia wyjazdu wymagane jest wpłacenie zaliczki. Pełna płatność za wyjazd powinna być zrealizowana na miesiąc przed wyjazdem.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej, telefonicznie lub drogą mailową. Dokonanie rezerwacji terminu wycieczki nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Zobowiązanie następuje po podpisaniu umowy.

Zawarte w katalogu programy imprez są programami ramowymi. Katalog można pobrać ze strony głównej. Zawiera on zbiór wszystkich zorganizowanych wyjazdów jedno i wielodniowych w Polsce jak i za granicę. Prócz wyjazdów zorganizowanych przygotowujemy również szereg imprez indywidualnych. Tutaj program jest elastyczny i jest w całości dostosowywany do Państwa zainteresowań i potrzeb.

Ceny wycieczek grupowych kalkulowane są na wskazaną liczbę osób, z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów. W przypadku naszych grupowych wyjazdów zorganizowanych ceny wyjazdów kalkulowane są dla minimum 40 osób.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, dlatego prosimy o przygotowanie się na pokrycie ewentualnych, zazwyczaj niewielkich podwyżek cen biletów. Niektóre obiekty pobierają opłaty za wstęp również od opiekunów.

Uczestnicy imprez zagranicznych są ubezpieczeni od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków, na podstawie umowy generalnej z firmą ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA (sumy ubezpieczenia są zależne od rodzaju wyjazdu). Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni. O szczegóły zapytaj w biurze.