Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

FAQ

Wybierz temat z listy poniżej:

Standardowe godziny pracy mieszczą się w przedziale 9:00 - 17:00, natomiast w pilnych sprawach lub za wcześniejszym ustaleniem spotkania, jest możliwość wydłużenia czasu pracy biura.

PŁATNOŚCI

W biurze stacjonarnym można zapłacić jedynie gotówką lub przelewem do 3 dni od podpisania umowy w przypadku wiz, ubezpieczenia, biletów lotniczych i autokarowych. Jeśli chodzi o wyjazdy jedno i kilku dniowe płatność można uregulować gotówką w biurze lub przelewem najpóźniej do miesiąca przed planowanym wyjazdem.

Można dokonać na stronie, telefonicznie lub drogą mailową. Dokonanie rezerwacji terminu wycieczki nie stanowi zobowiązania i jest bezpłatne. Dajemy Państwu niezbędny czas do zorientowania się czy jest odpowiednia liczba chętnych osób. Prosimy o odpowiedź telefonicznie lub drogą mailową z potwierdzeniem lub anulowaniem rezerwacji.

Są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Można pobrać go na stronie głównej. Jest to zbiór wszystkich zorganizowanych wyjazdów jedno i wielodniowych w Polsce jak i za granicę.

Ceny wycieczek kalkulowane są dla grup 45, 40 i 30 osobowych z Katowic i okolic z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami (1 opiekun na 15 uczestników). Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów.

Są cenami orientacyjnymi i mogą one ulec zmianie, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. Niektóre obiekty pobierają opłaty za wstęp również od opiekunów.

Uczestnicy imprez zagranicznych są ubezpieczeni od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków, na podstawie umowy generalnej z firmą ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA (sumy ubezpieczenia są zależne od rodzaju wyjazdu). Uczestnicy imprez krajowych mogą zostać dodatkowo ubezpieczeni. O szczegóły zapytaj w biurze.