Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

Bilety Lotniczne

BILETY LOTNICZE

Obsługiwane linie: WizzAir, RyanAir, LOT, Lufthansa

Proszę zamknąć oczy i wyobrazić sobie Ziemię poprzecinaną setkami tysięcy tras lotniczych, z których żadna nie jest niedostępna – świat dosłownie stoi otworem dla podróżnych.

Każdego dnia zaplanowanych jest ponad 100 000 pojedynczych lotów dosłownie w każdym kierunku!

Czy wiesz, że z BTZ-em jesteś w stanie zakupić bilet na prawie każdy z nich? Tylko od Ciebie zależy gdzie zdecydujesz się udać.

 

TANIE LOTY.

Linie lotnicze prześcigają się coraz korzystniejszymi cenami i egzotyczniejszymi kierunkami by przyciągnąć nowych klientów. Nastała moda na podróże low-cost, tym bardziej, że przed podróżnymi coraz szersza paleta możliwości. Praktycznie cała Europa jest dla Polaka dostępna, a większość kierunków jest zaskakująco tania.  

Oferujemy Państwu stabilne i konkurencyjne ceny – nasza sieć obejmuje linie lotnicze na całym globie. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy pozwoli nam dobrać ofertę pod Państwa preferencje.

W ofercie posiadamy cały zestaw kierunków, które są zarówno ekonomiczne, jak i atrakcyjne. Proponujemy tanie podróżowanie do krajów takich jak Włochy (Mediolan, Wenecja, Bolonia, Bari, Rzym), Hiszpania (Barcelona, Gran Canaria, Teneryfa), Grecja (Korfu, Ateny, Rodos), Holandia (Eindhoven, Amsterdam), a także loty po Polsce i wiele, wiele innych.

 

REGULARNE LOTY BLISKO- I DALEKOBIEŻNE.

Dalsze podróże lotnicze wiążą się z oczekiwaniem na korzystne okazje, a ich ceny potrafią nieraz zdumiewać. Aby uniknąć całego ogromu kłopotów, które wiążą się z załatwianiem biletów (bagażę, odprawy etc.) zapraszamy do kontaktu z konsultantami w naszym biurze, którzy z chęcią podejmą się wszelkich nowych wyzwań.

 

LOTY GRUPOWE.

Dobrze wiemy z czym wiąże się rezerwacja biletów lotniczych dla grup – jest to zazwyczaj poza zasięgiem szeregowego użytkownika internetu. Dodatkowo jest to przedsięwzięcie logistyczne na ogromną skalę. Zajmiemy się tym ochoczo – nie ważne czy grupa liczy 15, czy 150 osób!

 

W sprawach związanych z lotami bardzo prosimy o KONTAKT z naszym konsultantem, który od razu zajmie się szukaniem lotu, który najbardziej spełni Państwa oczekiwania!

 


Podziel się informacją