Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

Wyjazdy Integracyjne

WYJAZDY INTEGRACYJNE DLA GRUP I FIRM

TEAM BUILDING, GRY ZESPOŁOWE, GRY TEMATYCZNE, EVENTY, FESTYNY, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jako biuro podróży stale poszukujemy nowych kierunków. Staramy się zapewniać naszym klientom kompleksowe usługi i wciąż podążać za ich zmieniającymi się upodobaniami i oczekiwaniami. Uwielbiamy podejmować wyzwania, dlatego też ciągle rozwijamy działalność naszej firmy zarówno w stałych dziedzinach, jak i na nowych obszarach. Tym razem postanowiliśmy podbić świat nowym spojrzeniem na integrację zespołową.

Team building, gry zespołowe, gry terenowe, eventy branżowe to kolejne propozycje na zbudowanie jak najlepszych relacji w zespole. Oferujemy bogate programy, które możemy zrealizować na wybranym przez Państwa terenie lub też wykorzystać ciekawe, dobrze nam znane miejsca. Zazwyczaj program dostosowany jest pod typ i rodzaj grupy. W pierwszej fazie staramy się poznać Państwa zespół, aby móc dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku niesprzyjającej aury zorganizujemy szajęcia wewnątrz.

Wyścig szczura
 

Wyścig ten wymaga przypisanych szczurowi cech: solidności, nieustępliwości, pracowitości oraz sprytu. Konkurencja składa się z kilku zadań. Każde z zadań prowadzi do następnego, a ostatecznie do mety. Każda drużyna ma swój kolor, zgodny z kolorem szarf i tylko przedmioty oznaczone tym kolorem dotyczą konkretnej drużyny. Zabieranie, przenoszenie i ukrywanie przedmiotów oznaczonych kolorem drużyny przeciwnej jest zabronione. Każda osoba ma swoją funkcję w grupie. W całej przygodzie niezwykle ważne są chińskie żywioły: Metal, Woda, Drewno, Ogień oraz Ziemia i to one dadzą rozwiązania ukrytym zagadkom.

Agent

 

Specjalnie przygotowany scenariusz gry terenowej sprawi, że Państwa pracownicy poczują się niczym Majdan & Rozenek, Michał Piróg czy Hubert Urbański. Czerpiąc inspirację z programów Azja Express oraz Agent, ułożymy zupełnie nowy program rozgrywany na żywo, w którym uczestnicy będą walczyć z sobą, pokonując swoje słabości. Scenariusz może być zrealizowany, jako wyjątkowa gra miejska lub możemy dostosować ją do terenów zielonych, np. wokół obiektu gdzie będzie zakwaterowana Państwa grupa. Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny kilkuosobowe. Każda z nich zostanie wyposażona w opaski różnych barw i pakiet materiałów – kopertę z mapą i kartą zadań. Po odprawie drużyny ruszą w teren i przetestują się w kolejnych zadaniach typowych dla reality shows. Kto okaże się Agentem?

Leśne trofea

 

Jest to gra terenowa o ogromnym potencjale. Zadania wyznaczone uczestnikom znakomicie integrują zespół i pozwalają zbudować trwałe relacje między sobą. Podczas zabawy na pewno wytworzy się wiele pozytywnych emocji, które na pewno przełożą się na atmosferę i efektywność pracy zespołu. Przed rozpoczęciem rozgrywki uczestnicy dzielą się na grupy pościgowe. Zadaniem grup będzie odnalezienie ukrytych miejsc oznaczonych na mapie, wykonanie zadań i odbicie konkretnej pieczęci na swoich mapach. Każda z grup otrzymuje mapę terenu z zaznaczonymi punktami, na których znajdą pieczątki oraz zadania. Grupy muszą zdobyć pieczęcie. Dodatkowo w terenie zlokalizowane są punkty specjalne, które zostały również naniesione na mapę. Po ich osiągnięciu grupie zostają odjęte minuty w pościgu jednak niosą one za sobą ryzyko straty czasu, a to właśnie to czas gra największą rolę w ocenie i rozliczeniu wyścigu i klasyfikacji grup.

Dodatkowo organizujemy zajęcia i zabawy dla dzieci. W swojej kadrze mamy doświadczonych opiekunów i animatorów.

Po szczegółową ofertę oraz indywidualny program zapraszamy do naszych biur zlokalizowanych w Katowicach, Chrzanowie i Rybniku


Podziel się informacją

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ODNOŚNIE WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH

 1. Czym jest team building?

Team building jest to pojęcie zapożyczone z języka angielskiego i oznacza budowanie zespołu. Są to wszelkiego rodzaju formy integracji grupy sprawiające, że poszczególni jej członkowie wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe lub uczą współpracy w swoim zespole

 1. Co to jest wyjazd incentive?

Jest to inna nazwa wyjazdu integracyjnego. Polega ona głównie na motywacji pracowników. Pomaga zacieśniać więzi pomiędzy pracownikami jednak ma też na celu wprowadzić rywalizację w grupie. Wyjazdy incentive są najczęściej formą nagrody.

 1. Czemu służy wyjazd integracyjny?

Wyjazdy integracyjne pełnią dwojaką funkcję. Z jednej strony powinny zjednoczyć, zintegrować grupę. podczas takich wyjazdów grupa może się lepiej poznać, sprawdzić swoje możliwości, a nawet odkryć, kto w grupie ma zdolności przywódcze.
Z drugiej zaś strony taki wyjazd może być formą nagrody lub sposobem motywowania do lepszej i wydajniejszej pracy. Podczas takich wyjazdów zacieśniają się więzi między pracownikami, a zmotywowani podwładni są bardziej lojalni wobec firmy.

 1. Jakie aktywności są przewidziane podczas wyjazdu integracyjnego?

W zależności od potrzeb i wymagań grupy wyjazdy integracyjne mogą polegać na wypoczynku np. relaks w SPA, pobyt nad morzem czy jeziorem lub w domku w górach, ale też mogą to być wyjazdy pełne aktywności tj. emocjonujące skoki na bungee, loty pralotnią czy wspinaczka górska.
Możemy wpleść w program kuligi, naukę jazdy konnej, szkolenia tematyczne. Najlepszą opcją zazwyczaj okazuje się połączenie zarówno wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu z grupą.

 1. Jak przygotowywana jest oferta wyjazdów integracyjnych?

Nasza oferta jest „szyta na miarę”. Ofertę dla klientów przygotowujemy po przeprowadzeniu wywiadu. Dzięki temu możemy dostosować się do wymagań i potrzeb grupy, ale też uwzględnić wszelkie ograniczenia. Przygotowanie oferty zajmuje nam ok. 3 dni roboczych.

 1. Jak odbywa się płatność za wyjazdy integracyjne

Płatność może być dokonywana bezpośrednio u nas w biurze lub przelewem na podany numer konta. Przyjmujemy płatność w złotówkach, bądź w euro. Istnieje możliwość rozliczania się na podstawie faktury VAT-MARŻA

ALIOR BANK S.A. O/KATOWICE
KONTO PLN: 72 2490 0005 0000 4530 2590 4576
KONTO EURO: PL04 2490 0005 0000 4600 7305 3188
BIC/SWIFT - ALBPPLPW

 1. Jaka jest najmniejsza, a jaka największa ilość uczestników proponowanych gier i zabaw integracyjnych?

Jesteśmy w stanie przygotować program dla grup kilkuosobowych, jednak najbardziej optymalny rozmiar grupy mieści się w przedziale od 8 do 100 osób

 1. Jaki jest czas oczekiwania na ofertę wyjazdu integracyjnego?

Czas przygotowania oferty wynosi 3 dni robocze

 1. Gdzie organizowane są imprezy integracyjne?

Imprezy mogą być zorganizowane na wyznaczonym przez Państwa terenie czy Sali, jednak mamy również do dyspozycji kilka naszych lokalizacji zarówno plenerowych jak i w zamkniętej przestrzeni.

 1. Czy w ofercie uwzględniony jest dojazd do miejsca, w którym odbywa się impreza integracyjna?

Oferta dostosowana jest ściśle pod wymagania klienta, dlatego też możemy zorganizować przejazd na miejsce docelowe.

 1. Czy oferta wyjazdów integracyjnych zawiera nocleg i wyżywienie?

Każda oferta wyjazdu integracyjnego jest przygotowywana indywidualnie, dlatego też wszelkie dodatkowe świadczenia są rezerwowane bezpośrednio dla konkretnego wyjazdu. W przypadku imprez kilkudniowych istnieje możliwość rozszerzenia oferty o opcje zakwaterowania i pakiet wyżywienia.

 1. Czy są ograniczenia wiekowe dla uczestników wyjazdów integracyjnych?

Nasze oferty nie posiadają ograniczeń wiekowych. Możemy przygotować zarówno pikniki rodzinne, tematyczne imprezy dla dzieci, a także imprezy zamknięte dla samych pracowników firmy.

 1. Czy wymagana jest dobra kondycja fizyczna aby uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych?

Nasze programy dostosowujemy do preferencji większości grupy. Przed przystąpieniem do przygotowywania oferty przeprowadzamy wywiad mający na celu zebranie jak największej liczby informacji o grupie, aby każdy znalazł coś dla siebie.

 1. Jak dobierany jest program wyjazdu integracyjnego?

Program dobierany jest po rozmowie z zamawiającym. Uzgadniane są wówczas warunki, preferencje, ramy czasowe, budżet oraz świadczenia jakie powinny być uwzględnione w ofercie.

 1. Jak długie mogą być wyjazdy integracyjne?

Możemy zorganizować zarówno kilkugodzinne eventy, jak i dłuższe wyjazdy integracyjne.


Komentarze:

Brak komentarzy!


Dodaj komentarz: