Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

O NasDlaczego warto z nami podróżować?Do założenia biura podróży zainspirowała nas nasza wspólna pasja, którą jest podróżowanie. Początkowo były to głównie wyjazdy narciarskie, a później wyprawy do różnych zakątków świata. Zebraliśmy cały bagaż doświadczeń, szeroką wiedzę i wspomnienia odległych miejsc w jeden zespół, który ochoczo i z werwą podejmie się sprostaniu Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na nowe kierunki, a każda okazja do nauczenia się czegoś nowego o świecie to dla nas porządny zastrzyk motywacji. Nasza praca to nie czekanie na weekend, bo każdy dzień pozwala nam samym zanurzyć się w świecie marzeń o kolejnych podróżach. Codziennie wyszukujemy dla Państwa atrakcyjne oferty last minute i robimy wszystko, by zaoferować Państwu jak najlepsze ceny.

To jednak nie koniec naszej oferty. Bardzo mocno rozbudowaliśmy działalność dla klientów biznesowych. Wyjazdy konferencyjne, kongresy organizowane w przeróżnych miastach na całym świecie to dla nas żaden problem. Potrafimy zadbać o każdy szczegół takiego wyjazdu, a każda oferta przygotowywana jest zawsze indywidualnie, według życzeń klienta, aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Planują Państwo wycieczkę do Nowego Jorku, San Francisco czy Nowego Orleanu? Z przyjemnością pomożemy złożyć wnioski wizowe i dokonać wszelkich formalności.

Naszą działalność uzupełniają obozy językowe, wyjazdy szkoleniowe i integracyjne oraz ubezpieczenia.

Jeśli chcą Państwo przeżyć niezwykłe chwile w wymarzonych miejscach, serdecznie zapraszamy.

Bo dla nas nie ma granic!


Podziel się informacją