Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

Szkolenia Narciarskie/snowboardowe

KURS NA INSTRUKTORA NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO I SNOWBOARDU

Dopełnieniem naszej oferty zimowej są szkolenia narciarskie i snowboardowe. Oferujemy dwa sposoby, które umożliwią rozwijanie i doskonalenie własnych umiejętności.

KURSY NA INSTRUKTORA NARCIARSTWA I SNOWBOARDU:

Pierwszym z nich są tygodniowe kursy instruktorów narciarstwa zjazdowego lub instruktorów snowboardu. Kursy te przygotują uczestników do pracy w szkółkach narciarskich oraz podczas obozów sportowych i kolonii. Program obejmuje naukę skrętów, jazdy carvingowej, śmigu i ogólnej wiedzy potrzebnej do nauki najmłodszych, jak i starszych osób. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym instruktora. Kursy te odbywają się w Livigno oraz w Szczyrku.

Po południu lub wieczorem po kilka godzin zajęć teoretycznych. Na koniec egzamin praktyczny i teoretyczny. Zajęcia w 8-10 osobowych grupach. Możliwość zakwaterowania z grupą lub osobno. 

 Koszt kursu to 1600 zł (gdy ktoś posiada instruktora sportu koszt mniejszy o 400 zł, czyli 1200 zł). Kurs dla osób w wieku od 16 roku życia.

SZKOLENIA I NAUKA JAZDY NA NARTACH I SNOWBOARDZIE:

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi przygotowaliśmy profesjonalne, jednodniowe i weekendowe szkolenia narciarskie i snowboardowe z instruktorem. Nasi instruktorzy w łatwy sposób przekazują swoją wiedzę, a efekty ich pracy są widoczne już po kilku zjazdach. Pomogą oni wychwycić błędy techniczne oraz skorygują wady w postawie. Oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 Szczegóły pod nr telefonu 730099076.

 


Podziel się informacją