Katalog ofert lato
Katalog ofert zima

TEAM BUILDING DLA GRUP

Jako biuro podróży stale poszukujemy nowych kierunków. Staramy się zapewniać naszym klientom kompleksowe usługi i wciąż podążać za ich zmieniającymi się upodobaniami i oczekiwaniami. Uwielbiamy podejmować wyzwania, dlatego też ciągle rozwijamy działalność naszej firmy zarówno w stałych dziedzinach, jak i na nowych obszarach. Tym razem postanowiliśmy podbić świat nowym spojrzeniem na integrację zespołową.

Team building, gry zespołowe, gry terenowe, eventy branżowe to kolejne propozycje na zbudowanie jak najlepszych relacji w zespole. Oferujemy bogate programy, które możemy zrealizować na wybranym przez Państwa terenie lub też wykorzystać ciekawe, dobrze nam znane miejsca. Zazwyczaj program dostosowany jest pod typ i rodzaj grupy. W pierwszej fazie staramy się poznać Państwa zespół, aby móc dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku niesprzyjającej aury zorganizujemy szajęcia wewnątrz.

Wyścig szczura

    

Wyścig ten wymaga przypisanych szczurowi cech: solidności, nieustępliwości, pracowitości oraz sprytu. Konkurencja składa się z kilku zadań. Każde z zadań prowadzi do następnego, a ostatecznie do mety. Każda drużyna ma swój kolor, zgodny z kolorem szarf i tylko przedmioty oznaczone tym kolorem dotyczą konkretnej drużyny. Zabieranie, przenoszenie i ukrywanie przedmiotów oznaczonych kolorem drużyny przeciwnej jest zabronione. Każda osoba ma swoją funkcję w grupie. W całej przygodzie niezwykle ważne są chińskie żywioły: Metal, Woda, Drewno, Ogień oraz Ziemia i to one dadzą rozwiązania ukrytym zagadkom.

Agent

   

Specjalnie przygotowany scenariusz gry terenowej sprawi, że Państwa pracownicy poczują się niczym Majdan & Rozenek, Michał Piróg czy Hubert Urbański. Czerpiąc inspirację z programów Azja Express oraz Agent, ułożymy zupełnie nowy program rozgrywany na żywo, w którym uczestnicy będą walczyć z sobą, pokonując swoje słabości. Scenariusz może być zrealizowany, jako wyjątkowa gra miejska lub możemy dostosować ją do terenów zielonych, np. wokół obiektu gdzie będzie zakwaterowana Państwa grupa. Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny kilkuosobowe. Każda z nich zostanie wyposażona w opaski różnych barw i pakiet materiałów – kopertę z mapą i kartą zadań. Po odprawie drużyny ruszą w teren i przetestują się w kolejnych zadaniach typowych dla reality shows. Kto okaże się Agentem?

Leśne trofea

Jest to gra terenowa o ogromnym potencjale. Zadania wyznaczone uczestnikom znakomicie integrują zespół i pozwalają zbudować trwałe relacje między sobą. Podczas zabawy na pewno wytworzy się wiele pozytywnych emocji, które na pewno przełożą się na atmosferę i efektywność pracy zespołu. Przed rozpoczęciem rozgrywki uczestnicy dzielą się na grupy pościgowe. Zadaniem grup będzie odnalezienie ukrytych miejsc oznaczonych na mapie, wykonanie zadań i odbicie konkretnej pieczęci na swoich mapach. Każda z grup otrzymuje mapę terenu z zaznaczonymi punktami, na których znajdą pieczątki oraz zadania. Grupy muszą zdobyć pieczęcie. Dodatkowo w terenie zlokalizowane są punkty specjalne, które zostały również naniesione na mapę. Po ich osiągnięciu grupie zostają odjęte minuty w pościgu jednak niosą one za sobą ryzyko straty czasu, a to właśnie to czas gra największą rolę w ocenie i rozliczeniu wyścigu i klasyfikacji grup.

Dodatkowo organizujemy zajęcia i zabawy dla dzieci. W swojej kadrze mamy doświadczonych opiekunów i animatorów.

Po szczegółową ofertę oraz indywidualny program zapraszamy do naszych biur zlokalizowanych w Katowicach, Chrzanowie i Rybniku